Najem opuścił Wigry i wrócił do USA

sports news

Adam Najem nie jest już zawodnikiem Wigier. Umowa z pomocnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron – poinformował klub z Suwałk na swojej oficjalnej stronie.

Najem trafił do Wigier przed rundą wiosenną obecnego sezonu. Zagrał w dwóch możliwych meczach, z Podbeskidziem i Olimpią Grudziądz. Umowa została rozwiązana na prośbę zawodnika, który chciał wrócić do Stanów Zjednoczonych, w związku z obecną sytuacją na świecie.

– Zawodnik wyszedł z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Zależało mu na tym, aby wrócić do swojej rodziny – wyznał Dariusz Mazur, prezes Wigier.

– Z jednej strony bardzo żałuje, bo był to dobry piłkarz, natomiast z drugiej strony też go rozumiem. Nie mogliśmy postąpić inaczej i zgodziliśmy się, aby wrócił do najbliższych – dodał Mazur.

(za wigrysuwalki.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.