Nawrocki przedłużył kontrakt z Jagiellonią

sports news

Mikołaj Nawrocki przedłużył kontrakt z Jagiellonią Białystok – poinformowali dwukrotni wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Nowa umowa 18-letniego pomocnika będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku.

Młodzieżowy reprezentant Polski z rocznika 2001 jest piłkarzem Jagiellonii od ponad trzech lat. Jeszcze jako 14-latek trafił do ekipy z Podlasia z BKS Lublin. Trenując przez ten czas głównie z pierwszą drużyną młody środkowy pomocnik wystąpił dotąd w jednym spotkaniu oficjalnym „Żółto-Czerwonych”.

Nawrocki w sezonie 2017/18 był za to częścią zespołu juniorów młodszych Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego, który sięgnął po mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej. W poprzednich rozgrywkach z kolei Mikołaj grał głównie w zespole juniorów starszych, który ukończył sezon Centralnej Ligi Juniorów na czwartym miejscu.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.