NBA: Gregg Popovich bliski podpisania nowego kontraktu z San Antonio Spurs

sports news

Gregg Popovich ma kontynuować swoją pracę w lidze NBA. Doświadczony trener jest bliski podpisania nowego trzyletniego kontraktu z San Antonio Spurs – donosi Adrian Wojnarowski, dziennikarz „ESPN”.

Poprzednia pięcioletnia umowa wygasła w momencie przegranego prze Ostrogi meczu numer siedem pierwszej rundy fazy playoff z Denver Nuggets. Niemal pewne jest, że szkoleniowiec przez przynajmniej 24. sezon będzie pracował w najlepszej lidze koszykarskiej świata.

Według doniesień, ma podpisać trzyletni kontrakt. Po parafowaniu umowy ma być najlepiej zarabiającym trenerem w NBA. Kontrakt ma obowiązywać na takich zasadach, że po każdym sezonie będzie mógł zostać rozwiazany.

Popovich zdobył z drużyną z Teksasu pięć razy tytuł mistrzowski. We wrześniu poprowadzi reprezentację Stanów Zjednoczonych na mistrzostwach świata w Chinach. W 2020 roku ma też być trenerem kadry USA podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Spekuluje się, że olimpiada ma być zwieńczeniem jego kariery.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.