NBA: Kevin Durant latem przejdzie do New York Knicks?

sports news

Kevin Durant jest jednym z czołowych zawodników, który latem może zmienić klub. Według źródeł „ESPN”, jeden z liderów Golden State Warriors przeniesie się do New York Knicks.

Durant po tym sezonie ma skorzystać z opcji w swoim kontrakcie i odejść do innego klubu jako wolny agent. Według Iana Begley’a z „ESPN”, kilku były i obecnych kolegów z drużyny Duranta, uważa, że przeniesie się on do New York Knicks.

Według innych źródeł, to są tylko plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Chętnych na zatrudnienie KD w całej lidze nie brakuje, bowiem od kilku lat jest to jeden z najlepszych koszykarzy w NBA.

30-latek w obecnym sezonie regularnym w barwach Warriors notował średnio w meczu 26 punktów, 6,4 zbiórek i 5,9 asyst. W ekipie Wojowników występuje od 2015 roku, kiedy przeszedł do niej z Oklahoma City Thunder.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.