NBA: Kontuzje kluczowych graczy Toronto Raptors

sports news

Toronto Raptors mogą mięć duże problemy w najbliższych meczach. Kontuzji nabawili się bowiem Kyle Lowry oraz Serge Ibaka.

Mistrzowie NBA z poprzedniego sezonu do obecnych rozgrywek przystąpili mocno osłabieni. Wszystko ze względu na to, że jako wolni agenci odeszli od nich Kawhi Leonard i Danny Green. Mimo tego, drużyna z Kanady radzi sobie naprawdę dobrze, mając na swoim koncie sześć zwycięstw i dwie porażki, co plasuje ją na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej.

Najbliższe spotkania będą dla niej zdecydowanie trudniejsze. Wszystko ze względu na problemy zdrowotne kluczowych graczy. W wygranym piątkowym meczu na wyjeździe z New Orleans Pelicans kontuzji nabawili się Kyle Lowry i Serge Ibaka.

Ten pierwszy już wcześniej miał problemy z kciukiem. W piątek dodatkowo go złamał. Natomiast Ibaka skręcił kostkę. – Wygląda to na coś poważnego – ocenił Nick Nurse, trener Raptors. Spekuluje się, że obu koszykarzy zabraknie w kilku kolejnych spotkaniach. W najbliższym zespół z Toronto zmierzy się na wyjeździe z Los Angeles Lakers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.