NBA: Kristaps Porzingis w Dallas Mavericks

sports news

Wielka wymiana w NBA. Dallas Mavericks i New York Knicks doszli do porozumienia w sprawie transferu Kristapsa Porzingisa i kilku innych graczy.

Według amerykańskich mediów, klub z Nowego Jorku oddał do Dallas Mavericks Kristapsa Porzingisa, Tima Hardawaya Jr., Treya Burke’a i Courtneya Lee. Najważniejszą osobą jest jednak Łotysz, który będzie mógł występować u boku Luki Doncicia. To był główny cel klubu z Teksasu.

Natomiast w drugą stronę przeszli Wesley Matthews, Dennis Smith Jr. i DeAndre Jordan. Dodatkowo Knicks otrzymali od Mavs dwa wybory w pierwszej rundzie w przyszłych draftach.

Dallas Mavericks zajmują 12. miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 23-28. W najbliższym meczu zmierzą się na wyjeździe z Cleveland Cavaliers. Natomiast Knickerbockers plasują się na ostatniej pozycji na Wschodzie z 10 zwycięstwami i 40 porażkami. W kolejnym spotkaniu zagrają we własnej hali z Boston Celtics.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.