NBA: LeBron James wrócił do treningów z pełnym obciążeniem

sports news

Wokół Los Angeles Lakers w ostatnich tygodniach jest sporo zamieszania i negatywnych informacji. Wreszcie pojawiła się też pozytywna wiadomość, a jest nią powrót do treningów z pełnymi obciążeniami LeBrona Jamesa.

Jeziorowcy w ostatnich tygodniach mają sporo problemów. Kontuzje kolejnych zawodników, plotki transferowe, a także doniesienia dotyczące ewentualnej zmiany trenera. Jest też coś pozytywnego, bo do treningów na pełnym kontakcie wrócił po swojej kontuzji lider zespołu LeBron James.

– Wyglądał dobrze. To był pierwszy raz, kiedy wziął udział w normalnym treningu w kontakcie z rywalem. On jest naprawdę dobrym koszykarzem, jeśli ktoś miałby wątpliwości – powiedział trener Luke Walton, cytowany przez „Lakers.com”.

„Król” z powodu urazu pachwiny, którego nabawił się w Boże Narodzenie, opuścił od tamtej pory wszystkie 15 spotkań drużyny. Pod jego nieobecność Lakers mają bilans 6-10 i wypadli poza pierwszą ósemkę Konferencji Zachodniej. Jego powrót do gry jest coraz bliższy, ale nikt nie zamierza się spieszyć, choć sytuacja drużyny jest trudna.

Zespół z Kalifornii w niedzielę pokonał Sacramento Kings 116:102. Lakers plasują się na dziewiątej pozycji z bilansem 26-24. W następnym spotkaniu zmierzą się z Philadelphia 76ers.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.