NBA: Los Angeles Lakers zdecydowali na Dwighta Howarda

sports news

Dwight Howard wraca do Los Angeles Lakers. Klub z Kalifornii zdecydował, że to zawodnik, który opuścił Jeziorowców w 2013 roku będzie zastępcą kontuzjowanego DeMarcusa Cousinsa – donosi Adrian Wojnarowski, dziennikarz „ESPN”.

Howard jest zawodnikiem Memphis Grizzlies. Center finalizuje obecnie wykupienie swojego kontraktu. Kiedy do tego już dojdzie, to podpisze umowę z Los Angeles Lakers.

Drużyna z Kalifornii straciła Cousinsa, który zerwał więzadła w kolanie. Koszykarz jest jeszcze przed operacją, ale są bardzo małe szanse, aby pojawił się na parkiecie w najbliższym sezonie.

Lakers ostatnio przetestowali trzech graczy. Adrian Wojnarowski donosi, że z dobrej strony pokazali się Howard i Joakim Noah. Potem na zajęciach pojawił się jeszcze Marreese Speights. Ostatecznie klub zdecydował się na Howarda, który ma otrzymać niegwarantowany kontrakt. Za zatrudnieniem Howarda wstawili się gracze Jeziorowców.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…