NBA: Szósta z rzędu wygrana Bucks

sports news

Milwaukee Bucks wygrali u siebie z Charlotte Hornets 108:99 w piątkowym meczu ligi NBA. Dzięki znakomitej czwartej kwarcie zespół z Wisconsin zanotował szóste zwycięstwo z rzędu.

Kozły do zwycięstwa poprowadził Giannis Antetokounmpo. Lider Bucks zdobył 34 punkty i miał 14 zbiórek. 19 „oczek” dorzucił Malcolm Brogdon, a 18 Eric Bledsoe. Przed rozpoczęciem ostatniej części gry zanosiło się jednak na niespodziankę i zwycięstwo Szerszeni.

– Kiedy zmieniliśmy system gry i spowodowaliśmy, że rywale musieli wiele razy grać jeden na jeden, to mecz dla nas się odmienił. Zaczęliśmy zatrzymywać rywali, przechodzić szybko do ataku i oddawać rzuty. Wykonaliśmy fantastyczną pracę – ocenił Bledsoe.

Jeszcze na 9:45 przed końcową syreną jego zespół przegrywał 80:92. Do walki pozwoliła Bucks wrócić seria punktowa 11:0. Na 5:34, po akcji Brodgona, gospodarze w końcu objęli prowadzenie, które następnie zaczęli powiększać.

– Graliśmy dobrze przez 42 minuty. To jest najlepsza drużyna na Wschodzie, może jedna z dwóch najlepszych obecnie w całej NBA. Mają w swoim składzie kandydata do nagrody MVP. Graliśmy z nimi trzy razy i zawsze mieliśmy szansę wygrać. Oni wykonali jednak znakomitą robotę w ostatnich sześciu minutach, grali agresywnie i po każdym szybkim ataku zdobywali punkty – powiedział Nicolas Batum, który zdobył dla Szerszeni 19 punktów.

Po tej porażce drużyna z Karoliny Północnej ma bilans 23-25 i zajmuje ósme miejsce w Konferencji Wschodniej. W następnym meczu zagra u siebie z New York Knicks. Natomiast zespół prowadzony przez Mike’a Budenholzera przewodzi na Wschodzie z 35 zwycięstwami i 12 porażkami. Jego kolejnym rywalem będą na wyjeździe Oklahoma City Thunder.

*****
Wyniki piątkowych meczów NBA:

Milwaukee – Bucks Charlotte Hornets 108:99
Antetokounmpo 34, Brogdon 19, Bledsoe 18 – Batum 19, Lamb 16, Kidd-Gilchrist 16.

Orlando Magic – Washington Wizards 91:95
Vucević 28, Gordon 22 – Beal 27, Green 24.

Brooklyn Nets – New York Knicks 109:99
Pinson 19, Napier 18 – Burke 25, Vonleh 22.

Cleveland Cavaliers – Miami Heat 94:100
Osman 29, Burks 13, Sexton 13 – Winslow 27, Whiteside 14, Jones Jr. 14.

Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 96:99
Casspi 18, Conley 16 – Hield 26, Fox 22.

Houston Rockets – Toronto Raptors 121:119
Harden 35, Gordon 24, Faried 21 – Leonard 32, Green 22, Siakam 22.

Dallas Mavericks – Detroit Pistons 106:101
Doncić 32, Smith Jr. 19 – Griffin 35, Drummond 23.

Utah Jazz – Minnesota Timberwolves 106:102
Mitchell 24, Gobert 18 – Towns 33, Wiggins 21.

Denver Nuggets – Phoenix Suns 132:95
Millsap 20, Beasley 19 – Booker 35, Jackosn 17.

Chicago Bulls – Los Angeles Clippers 101:106
LaVine 29, Portis 18 – Williams 31, Harris 29.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.