NBA: Trwa zwycięska seria Spurs

W meczu NBA rozegranym z piątku na sobotę San Antonio Spurs wygrało na własnym parkiecie z New York Knicks 109:83. Dla „Ostryg” to siódme zwycięstwo w sezonie.

Spurs od początku budowali swoją przewagę i po pierwszej kwarcie wygrywali jedenastoma punktami. W połowie meczu powiększyli różnicę do piętnastu punktów i w dwóch kolejnych kwartach mogli kontrolować przebieg spotkania.

Ostatecznie koszykarze z San Antonio wygrali z New York Knicks 109:83. Dla Spurs to już siódme zwycięstwo z rzędu i ekipa prowadzona przez Grega Popovicha jest coraz bliżej awansu do fazy play-offf. Zespół z Nowego Jorku natomiast jest najsłabszy w całej lidze.

W meczu rozegranym w AT&T Center najskuteczniejszy był Damyean Dotson, który dla Knicks rzucił 21 punktów. W barwach gospodarzy najlepszy w ataku był LaMarcus Aldridge, autor 18 punktów.