NBA chce wrócić pod koniec lipca w Disney World

sports news

Władze NBA poinformowały, że wspólnie z przedstawicielami stowarzyszenia zawodników, prowadzą rozmowy na temat wznowienia rozgrywek.

Plan ligi zakłada wynajęcie kompleksu sportowego, położonego w Disney World, w Bay Lake na Florydzie.

– NBA, we współpracy z National Basketball Players Association, prowadzi rozpoznawcze rozmowy z The Walt Disney Company, na temat wznowienia pod koniec lipca rozgrywek sezonu 2019/20 w Disney ESPN Wide World of Sports Complex na Florydzie, jako jednym miejscu do rozgrywania meczów, treningów oraz miejsca pobytu – poinformował szef departamentu komunikacji NBA, Mike Bass.

– Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych osób. Współpracujemy z ekspertami do spraw zdrowia oraz urzędnikami, nad kompleksowym zestawem wytycznych, które będą miały zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo – dodał Bass.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.