Neil Etheridge zostanie konkurentem Łukasza Fabiańskiego?

sports news

West Ham United chce sprowadzić latem nowego bramkarza. „Młoty” interesują się Neilem Etheridge’m z Cardiff City – donosi „Football Insiders”.

Drużyna z Walii spadła z Premier League. 29-latek był jednak czołową postacią zespołu i imponował swoją formą. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym sezonie dalej może być w klubie występującym w angielskiej ekstraklasie.

Według doniesień, West Ham United jest zdecydowany na jego zakup. Działacze „Młotów” szukają dobrego zmiennika, który byłby konkurentem dla Łukasza Fabiańskiego.

Neil Etheridge w zakończonym sezonie wystąpił w 38 Premier League. Puścił w nich 69 goli i 10 razy zachował czyste konto. Kontrakt 29-latka z Cardiff City obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.