Newcastle United przygotowuje nowy kontrakt dla Rafy Beniteza

sports news

Rafa Benitez ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Newcastle United. „Sroki” przygotowują nową umowę dla hiszpańskiego menedżera – donosi „Chronicle”.

Cały czas jest mnóstwo spekulacji na temat przyszłości szkoleniowca. Chętnych na jego zatrudnienie nie brakuje, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie on na St James’ Park.

Działacze Newcastle United już przygotowali dla niego nowy kontrakt. Są zdecydowani go podpisać, gdy tylko Benitez będzie gotowy, aby to zrobić. Ten jednak podkreśla, że na razie chce koncentrować się na każdym kolejnym meczu.

„Sroki” zajmują 13. miejsce w tabeli Premier League. Nad strefą spadkową mają siedem punktów przewagi. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Arsenalem Londyn.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.