Neymar da Silva Santos: Mój syn raczej nie odejdzie z PSG

sports news

Neymar da Silva Santos ujawnił w poniedziałek, że jego syn może pozostać w Paris Saint-Germain dłużej niż wynika to z jego obecnej umowy z mistrzami Francji.

Rehabilitujący się po kontuzji kostki gwiazdor reprezentacji Brazylii kończy za trzy miesiące drugi z pięciu sezonów zapisanych w kontrakcie z ekipą znad Sekwany.

– Mój syn zawsze będzie transferowym celem, ale to nie znaczy, że pójdzie do nowego klubu. Jego imię jest częścią spekulacji od siedemnastego roku życia – wyznał Neymar da Silva Santos w rozmowie z brazylijskim serwisem „UOL”.

– Minęło już dziesięć lat spekulacji, a on tylko dwukrotnie zmieniał zespół. Prawdopodobieństwo, że nie odejdzie z PSG jest bardzo duże – podkreślił ojciec piłkarza.

Neymar przeniósł się z Barcelony do Paryża w 2017 roku. Mistrzowie Francji zapłacili wówczas za transfer Brazylijczyka 222 mln euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.