Nick Morris dołączył do KS ROW Rybnik

sports news

Nick Morris został nowym zawodnikiem KS ROW Rybnik – poinformowali dwunastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

24-letni Australijczyk w kadrze „Rekinów” zastąpi Grigorija Łagutę. Rosjanin w lutym zdecydował się dołączyć do Speed Car Motoru Lublin.

– Poszukiwaliśmy jeszcze dodatkowego wzmocnienia naszej formacji seniorów i stąd decyzja o zakontraktowanie Nicka. To ambitny zawodnik, który doskonale wie o co ROW pojedzie w tym sezonie i jest zdeterminowany, żeby nam w walce o awans pomóc – wyznał prezes klubu z Rybnika Krzysztof Mrozek.

Nick Morris był trzecim zawodnikiem Stali Rzeszów w sezonie 2018 i walnie przyczynił się do wygrania 2. Ligi Żużlowej oraz awansu do Nice 1. LŻ. Po tym jak „Żurawie” nie dostały licencji, poszukiwał nowego klubu w Polsce. Rozmowy z działaczami z Rybnika przebiegały dość sprawnie i szybko osiągnął porozumienie.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.