„Nicolas Pepe zostanie latem sprzedany”

sports news
Oceń

Nicolas Pepe znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. Gerard Lopez, prezes Lille OSC, powiedział, że napastnik latem zostanie sprzedany.


23-latkiem interesują się m.in. Arsenal Londyn i Manchester United. Spekuluje się, że napastnik będzie kosztował ponad 50 milionów funtów.

– Czterech lub pięciu zawodników odejdzie tego lata. Odejście Nicolasa Pepe jest pewne – powiedział Gerard Lopez w rozmowie z „Telefoot”. – On już osiągnął taki poziom potencjalnej pensji, której nie jesteśmy w stanie płacić. Będzie miał duże możliwości przy wyborze klubu – dodał.

Nicolas Pepe w obecnym sezonie wystąpił w 32 meczach Ligue 1. Strzelił w nich 19 goli i zanotował 11 asyst. Jego kontrakt z klubem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB