„Nicolo Zaniolo będzie pauzował pięć-sześć miesięcy”

sports news

Nicolo Zaniolo jest już po operacji zerwanych więzadeł krzyżowych prawego kolana. Jego ojciec Igor powiedział, że są małe szanse, aby 20-latek był gotowy na Euro 2020.

– On oczywiście chciałby być gotowy, ale jeśli czas mu na to nie pozwoli, to będzie musiał to zaakceptować – powiedział w rozmowie z „Corriere dello Sport” Igor Zaniolo, były przed laty napastnik Genoa CFC.

– Zwykle po takiej kontuzji pauzuje się od pięciu do sześciu miesięcy, więc zobaczymy. Teraz musi skoncentrować się na tym, aby stanąć na własnych nogach, a potem się zobaczy. Ważne jest to, aby przy takich rzeczach niczego nie popędzać – podkreślił.

– Euro jest ważne, ale powrót do zdrowia to jest najważniejsza sprawa. Zaczyna rehabilitację i będzie się trzymał grafiku ustalonego przez lekarzy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama