Nie będzie postępowania ws. zachowania Furmana

sports news

Komisja Ligi przychyliła się do wniosku Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN i odmówiła wszczęcia postępowania ws. zachowania Dominika Furmana w stosunku do Tarasa Romanczuka – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Sprawa dotyczy wydarzenia z meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock – Jagiellonia Białystok. Po spotkaniu Taras Romanczuk powiedział, że był obrażany przez Dominika Furmana na tle ksenofobicznym.

Pomocnik „Nafciarzy” w wydanym oświadczeniu wszystkiemu zaprzeczył.

Wyjaśnieniem tej sytuacji zajął się Rzecznik Dyscyplinarny PZPN. Po przeprowadzaniu postępowania wyjaśniającego Adam Gilarski wniósł o odmowę wszczęcia postępowania. Do jego wniosku przychyliła się Komisja Ligi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.