Nowak: Potrzebujemy dobrej współpracy i jakości

sports news

Trener Miedzi Legnica Dominik Nowak mobilizuje swoich podopiecznych przed niedzielną konfrontacją z Wisłą Płock.

– To jest na pewno bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Mecz o sześć punktów. Myślę, że taka jest waga tego meczu – wyznał Nowak dla oficjalnego serwisu klubu z Dolnego Śląska.

– Musimy nie słowami, a czynami na boisku udowodnić sobie i kibicom, że każdy kolejny mecz będzie należał do mojego zespołu. W tygodniu pracowaliśmy nad odwagą, zaangażowaniem i agresją w grze. Przede wszystkim też zwracaliśmy uwagę na zaufanie wśród piłkarzy. Potrzebujemy dobrej współpracy i jakości – podkreślił opiekun Miedzi.

– Musimy być świadomi, że mamy umiejętności na bardzo wysokim poziomie. Musimy wystrzegać się głupich błędów. One będą się oczywiście zdarzały. Ale musimy być na tyle skoncentrowani, aby ich ilość zminimalizować – kontynuował trener beniaminka.

– Każdy zespół w tej lidze ma swoje plusy i minusy. Drużyna Wisły prezentuje niezłą jakość w ofensywie. Minusem jest ich gra defensywna. Nie wystrzegają się pomyłek i my przy dobrej grze będziemy chcieli wykorzystać ich błędy – podsumował Nowak.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.