Nowak: Trzeba pokazać odważną grę z pasją

sports news

Trener Miedzi Legnica Dominik Nowak mobilizuje swoich podopiecznych przed sobotnią konfrontacją z Górnikiem Zabrze w ramach 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Zbliża się kolejny maraton meczowy. Na razie liczy się mecz z Górnikiem. Wszystkie zespoły są w podobnej sytuacji do naszej. Podwójnie się mobilizujemy. Poziom motywacji jest po każdej ze stron. Gramy u siebie i to jest dla nas ważne – podkreślił Nowak dla oficjalnego serwisu klubu z Dolnego Śląska.

– Będziemy grali w tych meczach o pełną pulę i to jest istotne. Będzie też ważny element pasji w grze, odwagi i gry ofensywnej. Nad tym pracowaliśmy i chcemy to pokazać – stwierdził opiekun beniaminka.

– Jest to charakterystyczny zespół oparty na sile fizycznej. W Górniku jest też jakość piłkarska. Trzeba szanować to jak Górnik wygląda kadrowo. Górnik to też Angulo oczywiście. Żeby zagrać dobre spotkanie nie tylko z Górnikiem, to my musimy kontrolować mecz i narzucać swój styl – analizował rywala trener ekipy z Legnicy.

– Zawodnicy wiedzą jak wygląda tabela. Nie trzeba nikomu analizować jej na różne sposoby. Wszystko jest w naszych nogach i tak do tego podchodzimy. Trzeba wygrać kolejny mecz. Ważne żeby z Górnikiem wyjść od początku z dużym zębem i pokazać odważną grę z pasją, do przodu, o trzy punkty – dodał Dominik Nowak.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.