Nowak: Zabrakło nam na pewno szczęścia

sports news

Trener Miedzi Legnica Dominik Nowak nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po wygranej w Krakowie z Wisłą 5:4 na zakończenie sezonu LOTTO Ekstraklasy. Mimo zwycięstwa zespół z Dolnego Śląska spadł do Fortuna 1. Ligi.

– Spotkanie stało na wysokim poziomie, jeśli chodzi o sposób gry w piłkę. Żaden z zespołów nie bał się, potrafił wychodzić z wysokiego pressingu i konstruować ciekawe akcje ofensywne – wyznał Nowak dla oficjalnego serwisu Wisły Kraków.

– Dużo bramek, na koniec wygraliśmy, ale to już nie ma znaczenia, wiemy że spadliśmy. Uważam, że te dwa lata, które spędziłem w klubie, to mimo wszystko dobrze spożytkowany czas. Oczywiście nie z happy-endem, bo ostatecznie spadamy, ale to jest sport, to jest życie. Na naszym miejscu mogło być wiele klubów, wielu trenerów. Nie ukrywam, że zarówno ja jak i cały zespół jesteśmy bogatsi o doświadczenia i przede wszystkim wiemy, ile pracy nas czeka – podkreślił opiekun Miedzi.

– Zabrakło nam na pewno szczęścia. Nie mieliśmy meczu, w którym wygrywaliśmy, będąc zdecydowanie słabszym, gdy ratowałyby nas słupki i poprzeczki. My może nie jesteśmy nad przepaścią, ale także będziemy musieli się podnieść. To jest piękne w piłce. Nie tylko moment, w którym podnosisz puchary, także cierpliwe dążenie do celów – dodał Nowak.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…