Nowi właściciele Newcastle chcą powrotu Beniteza

sports news

Saudyjski książę Muhammad bin Salman jest coraz bliżej kupna Newcastle United. Jeśli tak się stanie do klubu może wrócić Rafael Benitez – poinformował Eurosport.

Nowe kierownictwo „Srok” zamierza dać Hiszpanowi szeroki zakres decyzji, który nie ograniczałby się tylko do kwestii szkoleniowych. Benitez pełniłby także funkcję dyrektora sportowego.

60-latek był trenerem Newcastle od marca 2016 roku do czerwca 2019 roku. Poprowadził angielską drużynę w 146 meczach.

Obecnie Hiszpan prowadzi chiński zespół Dalian Professional.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.