Nowy kontrakt Chrapka ze Śląskiem

sports news

Śląsk Wrocław poinformował, że umowa z Michałem Chrapkiem została przedłużona o jeden sezon, do czerwca 2020 roku. Dotychczasowy kontrakt obowiązywał jeszcze nieco ponad dwa miesiące.

Środkowy pomocnik gra w Śląsku od sezonu 2017/2018. Podpisał wówczas dwuletnią umowę, która zawierała klauzulę zapewniającą roczne przedłużenie w przypadku rozegrania określonej liczby minut.

Chrapek limit ten wypełnił w spotkaniu 31. kolejki z Koroną Kielce. W ten sposób zapewnił sobie dłuższy pobyt we wrocławskiej drużynie.

W obecnym sezonie pomocnik rozegrał 28 spotkań, w których strzelił trzy gole i zanotował pięć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.