Nowy termin Igrzysk Olimpijskich w Tokio

sports news

Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się w dniach od 23 lipca do 8 sierpnia 2021 roku – poinformował oficjalnie Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Zmagania sportowców z całego świata zostały przesunięte niemal równo o rok z powodu pandemii koronawirusa. Pierwotnie IO miały odbyć się w dniach 24 lipca – 9 sierpnia 2020 roku.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski poinformował, że o wyborze takiej daty zdecydowały trzy czynniki. Po pierwsze to konieczność ochrony zdrowia sportowców i wszystkich zaangażowanych osób. Po drugie ochrona interesów sportu olimpijskiego, a po trzecie międzynarodowy kalendarz sportowy.

Wszyscy sportowcy, którzy zapewnili sobie już kwalifikację na IO, mają dalej zapewniony udział w tej imprezie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.