Nunes: Pogoń pozostanie w moim sercu

sports news

– To dla mnie bardzo emocjonalny moment. To nie był mecz jak każdy inny, gdybym tak powiedział, to bym skłamał. Czułem inną energię, inne emocje. To bardzo dużo lat, dni i wielu przyjaciół, a także historii. Nie można tego wymazać z pamięci – powiedział Ricardo Nunes, który po sezonie żegna się z ekipą Pogoni Szczecin.

– Ja jestem szczęśliwy, że w moim ostatnim meczu w Szczecinie zwyciężyliśmy. Dziękuję za wszystkie słowa, doping, sposób w jaki mnie traktowano. To była honor i przyjemność grać przez tyle lat w Pogoni. Ten klub zostanie w moim sercu na całe życie – zaznaczył „Rico”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.