Nuno Espirito Santo: Zawodnicy bardzo dobrze wywiązali się ze swoich zadań

sports news

Wolverhampton Wanderers pokonał na wyjeździe Manchester City 2:0 w niedzielnym meczu Premier League. Nuno Espirito Santo, menedżer „Wilków”, był bardzo zadowolony z wykonania założeń taktycznych przez swoich podopiecznych.

– Zagraliśmy dobre spotkanie. Nasza gra wyglądała dobrze, a w obronie bardzo dobrze, byliśmy świetnie zorganizowani. Zawodnicy ciężko pracowali do samego końca, co mocno podobało się kibicom – powiedział Nuno Espirito Santo w rozmowie z „BBC”.

– Mieliśmy kilka dobrych sytuacji na początku, ale trudno gra się przeciwko Manchesterowi City. Oni grają tak szybko, ale w końcu mieliśmy swoje okazje. Co ważniejsze, zawodnicy wiedzieli, jakie mają zadania do wykonania i wywiązali się z nich bardzo dobrze – dodał.

– To już jest dla nas długi sezon, zbyt wiele meczów, ale zawsze walczymy. W żadnym meczu nie było inaczej. To w taki sposób chcemy pracować i to podtrzymać – podkreślił.

„Wilki” zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 10 punktami. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Southampton FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.