Oblak z nową umową w Atletico

sports news

Jan Oblak podpisał nową umowę z Atletico Madryt. Kontrakt będzie obowiązywać do czerwca 2023 roku – poinformował oficjalnie hiszpański klub.

Jan Oblak jest uznawany na jednego z najlepszych golkiperów na świecie. Interesują się nim czołowe drużyny ze Starego Kontynentu, ale Słoweniec postanowił na dłużej zostać w Atletico.

Jego nowy kontrakt obowiązuje do czerwca 2023 roku, a sam zawodnik przyznał, że jest szczęśliwy w stolicy Hiszpanii. W Atletico gra od 2014 roku.

Jan Oblak w tym sezonie wystąpił w 41 spotkaniach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.