Obniżenie pensji w Rakowie Częstochowa

sports news

Zarząd RKS Raków Częstochowa SA doszedł do porozumienia z piłkarzami pierwszej drużyny i sztabem szkoleniowym na czasowe obniżenie wynagrodzeń w związku z pandemią koronawirusa i zawieszeniem rozgrywek ligowych – poinformował klub na swojej stronie internetowej.

– Redukcją objęci zostali zawodnicy, sztab szkoleniowy i zarząd klubu. Rozmowy od samego początku odbywały się w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Jestem wdzięczny drużynie i trenerom za profesjonalizm, który towarzyszy im nie tylko na boisku, ale jak widać także poza nim – powiedział prezes Rakowa, Wojciech Cygan.

Propozycję obniżenia wynagrodzeń zaakceptowali wszyscy piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego. W rozmowach z zarządem klubu brała udział rada drużyny.

– Wszyscy jesteśmy jedną drużyną. Dotyczy to nie tylko pracy zespołowej na boisku, ale także poza nim. Od momentu, w którym zawieszono rozgrywki PKO Ekstraklasy, wiedzieliśmy, że obniżki będą konieczne i rozmawialiśmy o tym we własnym gronie. Wszyscy czujemy się odpowiedzialni za Raków i naturalne było dla nas to, że pomożemy klubowi – wyjaśnił kapitan drużyny Tomas Petrasek.

– Po raz kolejny jestem dumny z postawy, jaką zaprezentowali moi piłkarze i członkowie sztabu. Mimo, że od samego początku są gotowi do powrotu na boisko i nieprzerwanie kontynuują treningi w nieco zmienionej formie, wykazali się empatią i zrozumieniem. Okazaliśmy solidarność i jedność z klubem w tym trudnym momencie. Gratuluję postawy wszystkim zaangażowanym w ten proces i dziękuję za odpowiednie podejście – dodał trener pierwszej drużyny, Marek Papszun.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.