Ocenas i Twarowski opuścili Olimpię Grudziądz

sports news

Ivan Ocenas oraz Maciej Twarowski nie będą w rundzie wiosennej zawodnikami Olimpii Grudziądz – poinformował klub z Pomorza na swojej oficjalnej stronie.

Umowy z piłkarzami zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Ocenas do klubu z Pmorza trafił w styczniu 2019 roku. W barwach „biało-zielonych” wystąpił w sumie dwudziestu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.

Twarowski z kolei od minionego lata był wypożyczony z Jagiellonii Białystok. Jesienią zagrał w Olimpii tylko cztery spotkania.

Zespół z Pomorza zajmuje po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli zaplecza PKO Ekstraklasy, tracąc dziewięć punktów do liderującej Warty Poznań.

(za olimpiagrudziadz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.