Odsonne Edouard może trafić do „Orłów”

sports news

Odsonne Edouard może zimą trafić do Premier League. Bardzo mocno napastnikiem Celtiku FC interesuje się Crystal Palace FC – donosi „The Scottish Sun”.

„Orły” koniecznie zimą będą chciały wzmocnić swoja ofensywę. Już teraz szukają zawodnika i jednym z ich głównych celów jest Odsonne Edouard.

Wielkim zwolennikiem talentu 21-latka jest Roy Hogson. Menedżer drużyny z Londynu zdaje sobie jednak sprawę, że trudno będzie go kupić w styczniowym okienku transferowym.

Odsonne Edouard w obecnym sezonie wystąpił w 24 meczach Celtiku we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 12 goli. Jego kontrakt z klubem z Glasgow obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.