Odwołanie Cezarego Stefańczyka odrzucone

sports news

Wisła Płock w oficjalnym komunikacie poinformowała, że Najwyższa Komisja Odwoławczej PZPN utrzymała w mocy decyzję Komisji Ligi z dnia 6 marca 2019 roku w sprawie Cezarego Stefańczyka. Obrońca został zawieszony na pół roku.

Cezary Stefańczyk został ukarany za naruszenie nietykalności sędziego Bartosza Frankowskiego, podczas meczu Wisły Płock z Cracovią (3:2) w 24. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Nałożono na niego półroczną dyskwalifikację.

Wyrok nie był prawomocny i zawodnik „Nafciarzy” złożył odwołanie. Najwyższa Komisja Odwoławczej PZPN podtrzymała jednak wcześniejszą decyzję.

Cezary Stefańczyk rozegrał w tym sezonie 22 mecze, zaliczył jedną asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.