Ojrzyński przedłużył umowę z Wisłą Płock

sports news

Kontrakt z trenerem Leszkiem Ojrzyński został przedłużony i obowiązywać będzie do końca rozgrywek 2019/2020 – poinformowała Wisła Płock na swojej oficjalnej stronie.

46-letni szkoleniowiec pracę z ekipą z Mazowsza rozpoczął 4 kwietnia, tuż przed końcem rundy zasadniczej sezonu. Po 28. kolejkach „Nafciarze” znajdowali się wówczas w strefie spadkowej klasyfikacji.

Wisła Płock pod jego wodzą zanotowała pięć zwycięstw, dwa zremisowała i doznała dwóch porażek, zdobywając w sumie siedemnaście punktów, co dało w efekcie utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie.

– Trener Ojrzyński został zatrudniony w określonym celu, aby uratować ekstraklasę dla Płocka, ponieważ zespół znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Zadanie zostało wykonane, a teraz przed nami kolejne poważne zadania, czyli budowa drużyny, normalne zajęcia treningowe i doprowadzenie składu do takiego stanu, aby wyniki były lepsze, niż w poprzednich rozgrywkach – wyznał Jacek Kruszewski.

– Wierzymy, że po drobnych korektach w składzie i po przepracowaniu pełnego okresu przygotowawczego trener będzie w stanie dać kibicom, właścicielowi i sponsorom wiele radości. Charakteru i chęci do ciężkiej pracy na pewno mu nie zabraknie – dodał prezes klubu z Mazowsza.

(za wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.