Olivier Giroud może wrócić do Ligue 1

sports news

Olivier Giroud może w przyszłym sezonie zagrać w OGC Nice – poinformowano w programie telewizyjnym „Telefoot”. Napastnik w ojczyźnie grał ostatnio w 2012 roku.

Wówczas przeniósł się z HSC Montpellier do Arsenalu FC, gdzie grał do 2018 roku, a obecnie jest zawodnikiem Chelsea FC. Z „The Blues” wiąże go umowa do końca tego sezonu.

Szanse, że kontrakt 32-latka zostanie przedłużony są małe i bardzo możliwe, że Olivier Giroud po siedmiu latach ponownie zagra w lidze francuskiej. Zainteresowany jego pozyskaniem jest zespół OGC Nice.

– Jego kontrakt się kończy, a on jest w dobry wieku jak na piłkarza, więc wszystko jest możliwe – powiedział prezes klubu Gauthier Ganaye. Dodał, że największą przeszkodą będzie pensja Giroud.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.