Olmo: Bale jest lepszy niż Ronaldo

sports news

Były szef sztabu medycznego Realu Madryt – Jesus Olmo przyznał w rozmowie z hiszpańskimi mediami, że jego zdaniem Gareth Bale jest lepszym sportowcem niż Cristiano Ronaldo.

Olmo pracował z obiema gwiazdami Realu przed opuszczeniem klubu podczas zeszłego lata.

– Bale jest najlepszym sportowcem, jakiego widziałem. Jest świetnym atletą i ma niezwykłą genetykę i umiejętności techniczne. To właśnie on wywarł na mnie największe wrażenie – przyznał Olmo.

– Ludzie widzą tylko jego kontuzje, ale to fantastyczny zawodnik o niesamowitym potencjale – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.