Olympiqe Lyon zaprzeczył transferowi Mendy’ego do Realu

sports news

Włodarze Olympiqe Lyon wydali oficjalne oświadczenie w którym zaprzeczyli, że osiągnęli porozumienie z Realem Madryt w sprawie transferu Ferlanda Mendy’ego.

Hiszpańskie media w ostatnim czasie informowały, że władze ekipy „Les Gones” zaakceptowały ofertę „Królewskich” za pozyskanie Mendy’ego i sprzedadzą go za ok. 50 milionów euro.

Donesieniom tym oficjalnie zaprzeczył jednak francuski klub, który za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawił, że nie osiągnął porozumienia z żadnym klubem w sprawie transferu obrońcy.

23-latek jest zawodnikiem Olympiqe od 2017 roku, a w przeszłości grał także w Le Havre AC, którego jest wychowankiem. W mionionych rozgrywkach zanotował 30 występów w Ligue 1, strzelił dwa gole i zdobył asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.