Ospina opuścił szpital i wrócił do domu

sports news

David Ospina został wypisany ze szpitala i wrócił do domu – poinformowało w poniedziałek wieczorek SSC Napoli.

Kolumbijczyk spędził noc na oddziale intensywnej terapii po zderzeniu z Ignacio Pussetto w niedzielnej konfrontacji z Udinese Calcio (4:2). Szczegółowe badania nie wykazały na szczęście żadnych długotrwałych obrażeń głowy.

„David Ospina został zwolniony po południu ze szpitala Pineta Grande. Wszystkie testy były negatywne i wykluczały jakiekolwiek problemy. Diagnoza dotyczyła omdlenia wazowagalnego, które ustąpiło w ciągu kilku godzin” – głosi oficjalny komunikat.

„Zawodnikowi doradzono, aby wziął kilka dni wolnego i nie pojechał na zgrupowanie kadry Kolumbii – dodano.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.