Otwarcie nowego stadionu Tottenhamu 3 kwietnia

sports news

Tottenham Hotspur na oficjalnej stronie internetowej poinformował, że otwarcie nowego stadionu zostało zaplanowane na 3 kwietnia, o godz. 19:45.

Wówczas „Koguty” zagrają w ramach 31. kolejki Premier League z Crystal Palace. Zatem pierwszym, oficjalnym spotkaniem na nowym obiekcie będą derby Londynu.

Mecz poprzedzi ceremonia otwarcia stadionu, który docelowo pomieści ponad 62 tysięcy kibiców. Obiekt powstaje od 2016 roku.

Tottenham obecnie swoje mecze rozgrywa na Wembley.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.