Overy na dziś: Czwartek 18.02.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Sevila – Molde, Typ: BTTS – Nie, Kurs: 1.57
Gospodarze są wyraźnym faworytem tego dwumeczu. Sprawę awansu zapewne będą chcieli rozstrzygnąć już w pierwszym spotkaniu. Zapowiada się jednostronny mecz, w którym do siatki powinna trafiać tylko jedna drużyna.

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 21:05, Olympique Marsylia – Athletic Bilbao, Typ: Over 1.5, Kurs: 1.40
W fazie grupowej mecze obu drużyn obfitowały w bramki. W spotkaniach z udziałem Francuzów padało ponad 3 bramki na mecz natomiast w tych z udziałem Basków równo 4 gole na mecz. Faza pucharowa rządzi się innymi prawami ale na dwie bramki w tym spotkaniu możemy liczyć.

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 21:05, Szachtar Donieck – Schalke, Typ: BTTS, Kurs: 1.67
Ciekawy pojedynek. Szachtar, szczególnie u siebie, potrafi być groźny dla każdego. Jedynym problemem może być przerwa od gier o stawkę. Schalke w tym roku dwie wygrane i dwie porażki. Za każdym razem jednak trafiali do siatki i dziś będzie podobnie a gospodarze też jedno trafienie dołożą.

Piłka nożna – Egipt, godz. 13:30, Misr Lel Makasa – El Masry, Typ: Under 2.5, Kurs: 1.60
Liga egipska obfituje w underowe spotkania a obie drużyny prezentują dobrą grę w obronie i tracą niewiele bramek. Historia bezpośrednich gier pokazuje, że mecze między tymi zespołami są zacięte i rzadko pada w nich wiele bramek.

Hokej – Rosja, godz. 17:30, Dynamo Mińsk – Torpedo Novogrod, Typ: Under 5.5, Kurs: 1.55
Torpedo to drużyna o skutecznym ataku jednak zdecydowaną większość bramek zdobywa na własnym lodzie. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami były raczej zacięte i nie obfitowały w dużą liczbę goli. Dziś liczymy na podobny rezultat.

 Overom patronuje bukmacher ComeOn – świetny operator zakładów sportowych z całą masą konkursów i promocji.
Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ComeOn.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…