Ryzyk-Fizyk na dziś: Czwartek 18.02.

Przedstawiamy Wam propozycje typów Ryzyk-Fizyk na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Piłka nożna – LE, 21:05, Augsburg – Liverpool, Typ: 2, Kurs: 2.10
Jurgen Klopp wraca na dobrze znany sobie teren i na pewno będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony. Gospodarze w nowym roku prezentują się bardzo przeciętnie natomiast The Reds po ostatnim pogromie jaki sprawili Aston Villi powinni być na fali i warto na nich postawić.

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Midtylljand – Manchester United, Typ: 2, Kurs: 1.80
Dla Czerwonych Diabłów priorytetem jest walka o czołową czwórkę we własnej lidze ale to nie znaczy, że puchary zlekceważą. Liga angielska nie gra w najbliższy weekend więc Luis Van Gaal nie będzie musiał oszczędzać czołowych zawodników. Midtylljand miał przerwę od meczów o stawkę a w jesiennych spotkaniach nie porwał swoją grą i goście są w stanie wywieźć zaliczkę z Danii.

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Vilarreal – Napoli, Typ: BTTS, Kurs: 1.90
Ciekawe spotkanie. Obie drużyny są w tym sezonie w niezłej dyspozycji. Gonzalo Higuan jest w wybornej formie strzeleckiej i goście powinni wpisać się na listę strzelców. Żółta Łódź Podwodna nie pozostanie dłużna i Pepe Reina również będzie musiał wyciągać piłkę z siatki.

Piłka nożna – Argentyna, godz. 21:00, Estudiantes – Tigre , Typ: 1, Kurs: 2.20
Gospodarze świetnie prezentują się w tym roku, w tzw Turnieju Lata wygrali wszystkie swoje mecze m.in. z Boca Juniors. Obie drużyny należą do liczących się w Argentynie i spotkanie powinno być wyrównane a o wyniku może zadecydować jedna bramka. To gospodarze powinni być o to jedno trafienie lepsi.

Piłka nożna – Argentyna, godz. 23:00, Temperley – Lanus , Typ: 2, Kurs: 2.20
Goście udanie zakończyli poprzedni sezon kwalifikując się do południowoamerykańskiego odpowiednika naszej Ligi Europy. Ten sezon rozpoczęli od dwóch zwycięstw i w meczu przeciwko przeciętnym gospodarzom, którzy jeszcze w tym sezonie nie zdobyli bramki, są faworytem.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…