Overy na dziś: Czwartek 5.02.

Przed Wami kolejna porcja Overów. Dziś tylko trzy, bo i oferta sportowa na czwartek jakaś uboga.

[sc:comeon] Eredivisie, godz. 18:30, Heracles – FC Groningen typ: under 3.5 kurs: 1.50
Spotkanie broniącego się przed spadkiem z Eredivisie Heraclesu z walczącym o europejskie puchary FC Groningen nie będzie obfitowało w dużą liczbę goli. Obie drużyny nie strzelają zbyt dużo goli. Szczególnie niską skuteczność na wyjazdach prezentuje w tym sezonie zespół Groningen, który zdobył zaledwie 8 bramek w delegacjach. Jest to typowy mecz na niewielkie zwycięstwo gospodarza lub underowy remis.

[sc:comeon] Puchar Narodów Afryki – Półfinał, godz.20:00, Ghana – Gwinea Równikowa, typ: over 1.5 kurs: 1.50
Ghana celuje w Puchar Afryki. Na drodze do finału, w którym czeka już drużyna Wybrzeża Kości Słoniowej jeszcze jedna przeszkoda. Dojście Gwinei Równikowej do tego etapu najważniejszych rozgrywek kontynentu Afrykańskiego jest sporą niespodzianką. Sądzimy, że Ghana jest na tyle doświadczoną drużyną, że będzie chciała rozstrzygnąć losy tego pojedynku w regulaminowym czasie strzelając rywalom minimum 2 bramki, aby nie dopuścił do ewentualnej dogrywki lub rzutów karnych, które zwykle są loterią.

[sc:comeon]ATP Montpellier, godz. 14:00: Darcis – Nieminen, typ: over 22,5g, kurs: 1,83

W tym meczu zdecydowanie widzimy over gemowy. Obaj w hali grać potrafią i potrafią też dobrze trzymać swoje podanie. Darcis w bardzo dobrej formie, jak na razie jeden mecz przegrany w tym roku z Melzerem. Wygrany Challenger, 3 runda kwali na AO i tutaj po przejściu kwali i pierwszej rundy z Ito nie stracił seta. Pokazuje to, że jest pewny, ale dziś przeciwnik dużo lepszy.
Jarkko też w niezłej formie, nie powinien tu się poddać, choć będzie mu ciężko. Powinien skupić się raczej na swoim serwisie i szukać szansy w Tb, gdyż Belg naprawdę dość pewnie serwuje. Lewa ręka też powinna zrobić swoje i z tym Darcis na returnie będzie miał największe kłopoty.