Overy na środę 4.02.

Overy na środę – jest w czym wybierać. Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia!

[sc:comeon] Primera Division, godz. 20:45: Real Madryt – FC Sevilla. Typ: over 3.5. Kurs 1.83
Los Galacticos rozpędzają się coraz bardziej. W dzisiejszym meczu przeciwko Sevilli trener Realu Carlo Ancelotti ma do dyspozycji wszystkie swoje gwiazdy poza pauzującym za czerwona kartkę w meczu z Cordobą Cristiano Ronaldo. Potencjał ofensywny Realu jest pomimo tego bardzo duży, dlatego defensywa drużyny z Andaluzji będzie miała dużo pracy dzisiaj wieczorem. Sevilla na wyjazdach traci bramki, ale także strzela bramki. Obrona Realu Madryt nie jest skoncentrowana na 100% przez cały mecz i zdarzają się jej „wpadki”, dlatego stawiamy w tym meczu na typ over 3.5

[sc:comeon] Puchar Włoch, godz. 20:45: Napoli – Inter Mediolan. Typ: over 2,5. Kurs: 1.80
W ostatniej kolejce Serie A Inter przegrał wyraźnie z Sassuolo. Dla zespołu Manciniego Puchar Włoch jest ostatnią szansą na uratowanie sezonu i grę w Lidze Europejskiej. Jednak będzie im bardzo trudno przejść najbliższą przeszkodę, jaką stanowi zespół Napoli, który broni trofeum Pucharu Włoch. Zawodnicy Rafy Baniteza są ostatnio w bardzo dobrej formie, a na szczególną uwagę obrońców Interu zasługuje Higuain, który jest w świetnej dyspozycji strzeleckiej, zwłaszcza na Stadio San Paolo.

[sc:comeon] Siatkówka Plus Liga, godz. 18:00: Transfer Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów. Typ: over 3,5 seta. Kurs 1.49
Wicemistrz Polski z Rzeszowa, przyjeżdża dzisiaj na bardzo trudny teren do Bydgoszczy. W ostatniej kolejce Rzeszowianie stracili seta w swojej hali z Effectorem Kielce. Bydgoszcz ostatni raz nie ugrała we własnej hali choćby jednego seta 12. listopada w pojedynku z Bełchatowem. Następne osiem meczy we własnej hali zespół z Bydgoszczy rozstrzygnął na swoja korzyść. To wystarczający powód aby w dzisiejszym meczu Bydgoszczy z Rzeszowem postawić na over 3,5 seta. Kurs 1.49 w sam raz do jakiegoś dubla. Powodzenia!

[sc:comeon]Turcja – Puchar, godz. 15:00: Samsunspor – Mersin, Typ: over 2,5. Kurs: 1.80
Obie drużyny potrafią strzelać, ale mają też dziurawe obrony. Do tego kłopoty finansowe w Mersin oraz kontuzje sprawiły, że w klubie brakuje zawodników do wbiegnięcia na boisko. Zerknijmy jeszcze na ostatnie wyniki spotkań między tymi ekipami: 3:1, 2:0, 3:3 oraz 5:4. Over 2.5 murowany. Tylko grać i to po pięknym kursie.

[sc:comeon]Bundesliga, godz. 20:00: Hoffenheim – Werder Brema, Typ: over 2,5. Kurs 1.40
Kurs może nie powala na kolana, ale Wieśniaki naszym zdaniem zrobią sobie ostro strzelanie z najgorszą drużyną w delegacjach. A, że i ślepej kurze trafi się jakieś ziarno, to również Brema coś może strzelić. Rozważaliśmy również over 3,5 (@2.05), bo zapowiada się w tym spotkaniu grad bramek.

ComeOn to świetny bukmacher, z dużymi kursami oraz bonusem powitalnym, w którym z 50 zł zrobią Ci 150 zł. Załóż konto już teraz – kliknij TUTAJ, aby założyć konto.