Overy na dziś: Piątek 26.06.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:30, Iran – Polska, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.57

Mecz drugiej i trzeciej drużyny Grupy B. W ostatnim czasie w lepszej formie jest Iran, który wygrał wszystkie z ostatnich czterech spotkań. Naszym zdaniem czeka nas wyrównany mecz, który nie zakończy się na trzech setach.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 16:30, Rosja – Niemcy, typ: under 4.5 seta, kurs: 1.50

Rosjanie w ostatnim meczu z Francuzami się nie popisali. Słabo funkcjonowało u nich przyjęcie oraz byli nieskuteczni w ataku. Niemcy natomiast są w dobrej formie i naszym zdaniem są głównym faworytem do sięgnięcia po złoty medal w całych rozgrywkach.