Overy na dziś: Wtorek 26.01.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Siatkówka, godz. 17:00, Belgorod – Marek Dupnitsa, typ: under 124.5pkt, kurs: 1.80

Obie drużyny dzieli różnica co najmniej dwóch klas. Goście w swoich dotychczasowych pięciu meczach w fazie grupowej tylko raz potrafili wygrać seta. Dzisiaj przed nimi stoi jeszcze trudniejsze zadanie, bowiem zmierzą się na wyjeździe z drużyną lidera. Naszym zdaniem czeka nas szybki, trzysetowy pojedynek.

Siatkówka, godz. 18:00, Halkbank – Budvanska Rivijera, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.33

Analogiczna sytuacja jak w meczu powyżej. Gospodarze są bliscy awansu do kolejnej fazy, natomiast goście są typowym dostarczycielem punktów, który jak na razie zdobył zaledwie jednego seta. Gospodarze grają u siebie, na wyjeździe nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń i dzisiaj powinno być podobnie.

Turcja, godz. 19:45, Galatasaray – Kastamonuspor, typ: BTS? NIE, kurs: 2.10

Wiemy, że to puchar, wiemy, że niewiadomo, jaki skład do gry desygnuje trener gospodarzy, jednak mimo tego po takim kursie warto zagrać to zdarzenie. Galata to ligowy potentat, który zmierzy się u siebie z ekipą z niższej ligi. Naszym zdaniem różnica klas na boisku będzie widoczna od początku.