Oziębała: Nie możemy przegrywać w taki sposób

sports news

– Wydaje im się, że bramka powinna zostać zapisana na moim koncie, ale nie ma to jakiegoś większego znaczenia. Przegraliśmy mecz, który mieliśmy pod kontrolą. Nie możemy w taki sposób przegrywać – powiedział po przegranym 2:3 meczu z ŁKS-em Łódź, zawodnik Rakowa Częstochowa, Przemysław Oziębała.

– Nie możemy tracić bramek w taki sposób. Mieliśmy swoje sytuacje, szkoda, bo mogliśmy ten mecz zamknąć w pierwszej połowie. Niestety tak się nie stało – dodał 33-latek.

– Cieszę się, że trener dał mi szansę. Dałem z siebie wszystko. Przegraliśmy, więc nie mogę uznać tego meczu za udany. Liczy się wynik, to gra zespołowa – stwierdził.

– Chcemy zakończyć sezon w dobrym stylu. Musimy wyjść bardzo zdeterminowani i zagrać dwie dobre połowy. To Będzie kluczem – zakończył Oziębała.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.