Pallotta: Czas na wymówki się skończył

sports news

AS Roma doznała dwóch porażek z rzędu pod wodzą tymczasowego trenera Caludio Ranieriego. James Palotta, prezes „Giallorossich”, powiedział, że zawodnicy muszą pokazać, iż mają jaja. W niedzielę zespół ze stolicy przegrał z SSC Napoli 1:4.

„Wszyscy wiedzą, co poszło źle w tym sezonie. Dlatego musieliśmy dokonać zmian trenera i dyrektora. Jednak czas na wymówki się skończył” – napisał na twisterze Pallotta.

„Mecz przeciwko SPAL był nie do przyjęcia. Teraz było nawet jeszcze gorzej. Zawodnicy muszą się postawić i pokazać, że mają jaja. Dla nikogo nie będzie już alibi” – podkreślił.

AS Roma zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli ze stratą czterech punktów do czwartego AC Milan. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Fiorentiną.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.