Parva Liga: Remis Łudogorca, grał Góralski

sports news

Łudogorec Razgrad zremisował bezbramkowo na wyjeździe z FC Vereya Stara Zagora w 21. kolejce Parva Ligi. W zespole goście przez 85 minut grał Jacek Góralski.

Łudogorec to lider bułgarskiej ekstraklasy, natomiast FC Vereya zamyka tabelę, bez wygranej w tym sezonie. Bezbramkowy remis to sukces dla gospodarzy i spore zaskoczenie.

Ekipie z Razgradu w uniknięciu zaskakującego rezultatu nie pomógł Jacek Góralski, który spędził na murawie 85 minut. Dla Polaka był to szesnasty ligowy mecz w tym sezonie.

* * * * * *
FC Vereya Stara Zagora – Łudogorec Razgrad 0:0

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.