Passi: Zawsze popełniamy błąd, który nas zabija

sports news

Franck Passi, który prowadzi tymczasowo AS Monaco przyznał po przegranym meczu ligowym z Dijon 0:2, że jego podopieczni popełniają błędy, który wiele kosztują zespół z Księstwa.

– Mamy dwie dobre okazje bramkowe, które marnujemy. Gdybyśmy prowadzili, to jestem pewien, że wygralibyśmy ten mecz. Ale nagle popełniamy błąd, który nas zabija – powiedział Franck Passi, cytowany przez dziennik „L’Equipe”.

– Przeciwnik wychodzi na prowadzenie i jasne jest, że sytuacja mocno się komplikuje. Taki sam scenariusz powtarza się w kolejnym spotkaniu – dodał opiekun AS Monaco.

Tymczasowy trener nie ukrywał, że miejsce w strefie spadkowej nie pomaga drużynie w osiąganiu lepszych wyników.

– Ci zawodnicy mają odpowiednią jakość. Problem mentalny pojawia się kiedy patrzymy w tabelę. Potrzebny jest bodziec, który pobudzi wszystkie najlepsze cechy moich piłkarzy – wytłumaczył Passi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.