Paulo Fonseca faworytem na nowego trenera “Giallorossich”

sports news

AS Roma cały czas szuka nowego szkoleniowca. Obecnie faworytem do przejęcia “Giallorossich” jest Paulo Fonseca z Szachtara Donieck – donosi “La Gazzetta dello Sport”.

Roma w marcu zwolniła Eusebio Di Francesco. Pierwszym trenerem został wtedy Claudio Ranieri, ale dla działaczy ze stolicy było to jedynie rozwiązanie tymczasowe.

“Giallorossi” mieli kilku faworytów na nowego trenera, ale ci ostatecznie albo zdecydowali się pozostać w swoich dotychczasowych klubach lub wybrali inne, jak Antonio Conte, który trafił do Interu Mediolan.

Według doniesień, nowym faworytem Romy jest Paulo Fonseca. 46-latek prowadzi od 2016 roku Szachtar Donieck. Ukraiński klub zapewnił Portugalczyka jednak, że pozwoli mu odejść, jeśli pojawi się dla niego propozycja z wielkiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…