Pavard przyznaje, że woli grać na środku obrony

sports news

Benjamin Pavard w rozmowie z francuskimi mediami przyznał, że woli grać na boisku na pozycji stopera, aniżeli na boku obrony.

Pavard mimo swojej naturalnej pozycji, bardzo często w reprezentacji Francji oraz Bayernie gra na boku obrony, co jak widać, nie jest dla niego zbyt komfortowym rozwiązaniem.

– Cieszę się, gdy jestem na boisku, czy to jako środkowy obrońca, czy boczny. Mimo tego lepiej się czuję na środku defensywy – przyznał.

– Postrzegam się jako zawodnika z inklinacjami defensywnymi, jednak dzięki mojej uniwersalności, trenerzy mogą mnie wystawiać na każdej z czterech dostępnych pozycji w obronie, co z pewnością jest dla nich bardzo komfortowe – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.