Paweł Brożek oficjalnie zakończy karierę

sports news

Paweł Brożek zakończy piłkarską karierę – poinformował zawodnik w rozmowie z Gazetą Krakowską.

– Tak, definitywnie kończę karierę – powiedział napastnik. Brożek stwierdził, że decyzję podjął jeszcze przed rozpoczęciem trwającego sezonu.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy Brożek pojawi się w ostatnim meczu sezonu z Arką Gdynia. Zawodnik nie ukrywa, że chciałby pożegnać się z kibicami klubu, z którym związany był przez tak długi czas.

– Cieszę się, że jestem częścią historii tak wielkiego klubu, jak Wisła Kraków. Wszystko jednak ma swój kres. Ta część historii „Białej Gwiazdy”, związana m.in. ze mną, właśnie dobiega końca, ale są dzisiaj w Wiśle ludzie, którzy z czasem mogą sprawić, że to znów będzie klub walczący o najwyższe miejsca w Polsce, o mistrzostwo. Widzę w nich zapał, widzę miłość do Wisły. Będę za nich mocno trzymał kciuki – przyznał Brożek.

Brożek wystąpił w tym sezonie w 18 meczach, w których zdobył osiem bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.